(( قوانین سایت ))

*قبل از استفاده از این سایت و مطالبی که در بخش های مختلف آن ارائه شده، شما باید مروری بر این توافقنامه داشته باشید و با مفاد مذکور در آن موافقت نمایید.تنها هدف این سایت جلب رضایت شماست. اساس عملکرد ما این است که اهداف جمعی حاصل آید و هیچ تجاوزی به حقوق اشخاص صورت نگیرد.

* فروش محصول توسط مشتری ممنوع است.

*مشتری حق انتشار عمومی محصول را ندارد.

*پشتیبانی فقط از طریق تلگرام / ایمیل / فرم تماس با ما امکان پذیر است.

*خرید محصول به منزله پذیرش تمامی قوانین این صفحه می باشد.

 

از سرویس ما به چه منظورهایی نباید استفاده شود؟
۱ – انتشار مطالبی که از نظر بلاگ غیر قانونی، مضر، تهدید کننده، توهین آمیز، زیان آور، غیر اخلاقی، افترا آمیز و مبتذل باشد و همینطور مطالبی که به نژاد ، گروه و یا دسته خاصی از مردم توهین کننده باشد.

۲ – قرار دادن لینکهایی به سایتهای غیر قانونی و غیر اخلاقی و مبتذل و همینطور سایتهایی که به هر نحو مناسبات فرهنگی و اخلاقی و عرفی و قانونی جامعه را زیر پا می گذارند.

۳- جعل هویت اشخاص یا نهادها و همینطور نسبت دادن بیانات و سخنان دروغین به افراد و نهاد های خاص.

۴ – جعل و دستکاری کردن مشخصات به منظور تغییر ماهیت اصلی محتویات منتقل شده از طریق سرویس های اینترنتی.

۵ – انتشار هر مفهوم و محتوایی که از نظر قانونی و یا مسائل دیگر، حق انجام آنها را نداشته باشید. ( از قبیل اطلاعات داخلی و اطلاعات اختصاصی و محرمانه برخی سازمانها و نهادها، چنانچه از نظر روابط استخدامی و قوانین داخلی سازمانها، این کار منع شده باشد.)

۶ – انتشار هرمفهوم و محتوایی که به حقوق انحصاری افراد، حقوق تجاری، حق چاپ و نشر (copyright) ، و سایر حقوق انحصاری گروههای خاص تجاوز کند.

۷ – انتشار ویروسهای کامپیوتری و هر کد و فایل و برنامه ای که به منظور قطع کردن و از کار انداختن سیستم های کامپیوتری طراحی شده باشد و به سخت افزار و نرم افزار و تجهیزات کامپیوتر ها آسیب برساند.

۸ – تجاوز عمدی یا غیر عمدی به مواضع کاری، بیانات، قوانین ملی و بین المللی و هر رویه و مقرراتی که قدرت قانونی از آن حمایت کند.

۹ – تهدید کردن و هر گونه آزار و اذیت رساندن به اشخاص و شرکت ها و نهادها از طریق این سایت.

۱۰ – جمع آوری و ذخیره اطلاعات شخصی درباره سایر کاربران برای اهداف تجاری.

۱۱ – تهیه و ترویج اطلاعات سازماندهی شده درباره فعالیت های غیر قانونی، ترویج آسیب های فیزیکی و صدمه زدن به گروهها و افراد ( مثلا ترویج و آموزش ساخت بمب و یا سایر اسلحه ها و وسایل آتش زا )

۱۲ – استفاده از بلاگ بعنوان یک سرویس برای انتقال به سایتی دیگر.

۱۳ – استفاده از سایت به گونه ای که به هر نحو نقض کننده مقررات موجود در این توافقنامه باشد.

۱۴ – انجام فعالیتهای تجاری در بلاگ یا از طرف این سایت در صورتیکه بدون هماهنگی قبلی و اخذ مجوز از ما باشد. این بند، در برگیرنده موارد زیر می شود و البته محدود به اینها نیست:
-نمایش بنر هایی که به منظور سود رسانی به شما و یا سازمانها و شرکتهای دیگری طراحی شده است.
-نمایش بنرهایی از سرویس هایی که به کاربران پول می پردازند تا در ازای آن لینک مخفی به سایت خودشان داشته باشند.
-چنانچه گزارش شود که کاربری چنین تخطی هایی را در وبلاگ خود داشته باشد، بلاگ این حق را دارد که بدون اطلاع قبلی وبلاگ این کاربر را برای همیشه مسدود نماید.